Hakkımızda

Kedi dostlarımız için hep burada olacağız.


Biz bir aileyiz

Bentysandy Evcil Hayvan Ürünleri Ticaret Limited Şirketi


1992'den beri süregelen madencilik deneyimimiz ile yıllardır geliştirdiğimiz satış tecrübemizi birleştirerek 2017 yılında Ankara merkezli olarak kuruldu. Ordu Fatsa'da bulunan fabrikamızın ürettiği ürünleri tüm Türkiye ve dünya pazarına sunma hedefindeki Bentysandy, lokomotif ürünü olan Kedi Kumu ile tüm dostlarımıza hizmet etmektedir.

Madencilik:

1992 yılında madencilik, hafriyat ve nakliye alanında faaliyet göstermek üzere Fatsa/ORDU'da kuruldu ve 1992 yılından bu yana NETAŞ MADENCİLİK bentonit madeni ocak işletme müteahhitliği yapmaktadır. Netaş Mmadencilik 2015 yılında olarak KEDİ KUMU üretimine başlamış, Kedi Kumu kırma,eleme ve paketleme tesisi inşasına 2016 yılı nisan ayında başlanmıştır.2016 yılı Mayıs ayı sonunda ilk üretim gerçekleştirilmiştir. Kedi Kumu marka çalışması ve paketleme ünitesinin faaliyete geçme tarihi Mart 2017'dir.

Bentysandy:

BentySandy Evcil Hayvan Ürünleri Ticaret Limited Şirketi olarak Nisan ayından bu yana pilot bölge olarak seçtiğimiz Ankara ilinde faaliyet göstermekteyiz. Çok kısa bir sürede marka bilinilirliğimizi pilot bölgemizde yeni müşteriler yaratarak sağlıyoruz. 26 Ekim – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan PETZOO İstanbul fuarı ile ilk lansmanımızı yaparak Türkiye piyasasında ve 8 Mayıs – 11 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan Interzoo Nürnberg fuarında ise dünya pazarında markamızı tanıtıyor olacağız.
Markamızın ilk hedefi Türkiye pazarında özellikle seçmiş olduğumuz lokomotif şehirlerde bayilik yapılandırmalarını tamamlayarak iş ortaklarımızla birlikte pazarın liderleri arasına girebilmektir.


Biz bir aileyiz

Görüş ve Önerileriniz için biz hep buradayız.


Bize ulaşın
Bize Yazın: info@bentysandy.com
Bizi Arayın: +90 (312) 387 0262
   Whatsapp: +90 (505) 025 0262

Kedi dostlarımız için hep burada olacağız.